Neler yeni

Lise okul oncesi stajyer maaslari

Ofelya

Yeni Üye
Meraba ben lise ogrencisi stajyerlerindenim bu yil ilk defa maas verilcek burda okul oncesi stajyerlerinin ne kadar maas aldiklarini biliyor musunuz

Ben Yalova'danım bize de söylendi ama daha staj maaşı falan göremedik açıkçası. Asgari ücretin 3 te 1 i diye biliyorum ama

Aylaaa

Yeni Üye
30 günü tamamladığın zaman okulun idaresi yada kayıtlı olduğun lise ziraat bankasına varsa kartına yoksa tc kimlik numarana yatırır. Lisede ki idarecilerle bir konuş. Asgari ücretin 3/1 i yani 200 lira falan olması gerekiyor

Evet başta öyle demişlerdi verilecek diye ama sonradan öyle birşey olmayacağı açıkca kesinleşti zaten. Bende son sınıfım vericekler dedi başta hocalarımız aylık hesabınıza yatırılıcak dediler 2 ay oldu hoca şimdi de belki yıl sonu verilir diyo o da belki yani kesinlik bile katmıyor. Resmen hedefimizle geleceğimizle oynuyorlar ya parası gözümde değil sürünüyoruz resmen ona yanıyorum tam güm yapıyoruz 3 gün boyunca öğretmenlerin yaptıklarından daha fazlasını yapıyoruz ve karşılığını alamıyoruz en çok da bu koyuyor.

Aylaaa

Yeni Üye
Tam gün yapmamak için devlet okullarına geçiş yapabilirsiniz devlet okulları yarı zamanlı oldu özel Okullar tam zamanlı çalışıyor ayrıca özel okulda staj yapan öğrenciler varsa staj ücreti konusunu staj yaptıkları okulun sahibiyle görüşebilirler. Yeni yönetmelik stajyer öğrencilere okul idaresi tarafından ücret verileceği yönünde o yüzden gidip hakkınızı arayabilir yada konuyu okulunuzda idarecilerle konuşup detaylı öğrenebilirsiniz. Saygısızlık yapmadan hakkınızı savunun bu bütün öğrencilerin hakkı saygı sınırları içerisinde

1 ay 1 hafta olarak aldık ücretimizi 331.59 kuruş yatti lise son sınıf öğrencisiyim haftanin 3 günü staj görüyorum

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos