Neler yeni

Şebnem Ferah İzmir Arena Konseri 26 Kasım 2011 Cumartesi Saat 21:00'da

Ayşe86

Kayıtlı Üye
Mekan: İZMİR ARENA

Sanatçı: ŞEBNEM FERAH

Konser Tarihi: 26 Kasım, 2011 - 21:00

Şebnem Ferah’la Vodafone FreeZone Konserleri Başlıyor!

Ankara, İstanbul, İzmir, Mersin ve Eskişehirli rock severlere bir haberimiz var! Vodafone FreeZone, Türk Rock müziğinin kraliçesi Şebnem Ferah'ı, onbinlerce hayranıyla buluşturuyor!

Müzik hayatına 1988 yılında kurduğu Volvox gurubu ile başlayan Şebnem Ferah, 1996 yılında çıkardığı ilk solo albümü olan “Kadın”ı dinleyiciye sundu. Bu albümü sırasıyla Artık Kısa Cümleler Kuruyorum (1999), Perdeler (2001), Kelimeler Yetse (2003), Can Kırıkları (2005), Benim Adım Orman (2009) albümleri takip etti. Çıkardığı albümlerin yanı sıra aldığı ödüllerle de adından sıkça söz ettiren Ferah, en iyi kadın sanatçı, en iyi konser, en iyi klip, en iyi albüm ödüllerinin de sahibi...

Ve Şebnem Ferah, 26 Kasım 2011 Cumartesi günü İzmir Arena’da sizlerle buluşuyor, bu unutulmayacak performansı kaçırmayın.

Vodafone FreeZone'lu Şebnem Ferah hayranlarına ise bir sürpriz daha!

Vodafone FreeZone, Şebnem Ferah'ı dinlemek isteyen gençlere konser biletleri hediye ediyor. Nasıl mı?
Vodafone FreeZone'luysanız ve kampanya şartlarını karşılıyorsanız, hediye biletlerinizi yetkili Vodafone Cep Merkezlerinden teslim alabilirsiniz.

Fiyat:
1. Kategori - 30.00 TL

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos