Neler yeni

Tırtıl Kitaplık

Alternatif olarak kumaş ile bu tırtıl yapılabilir.
Başı yapılır, devamında vücüdu için cepler yapılır ve duvara sağlam bir şekilde monte edilir.
Ceplerine kitaplar konulur. Tırtıl kitaplık çocukların rahatlıkla ulaşabileceği bir yerde olmalıdır.
İyi uygulamalar:)

Alıntıdır.​

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Bu kitaplığın en önemli ayrıntısı ise yanları. Öyle bir yere konulması lazım ki tıtıl olduğu görünsün. Bizim daracık sınıflarımızda bu biraz mümkün değil gibi duruyor.

hocam bir şey sormak istiyorum ben bu resimleri malesef göremiyorum 1 haftadır bu böyle daha önce göre biliyordum resimleri bu problemin benden kaynaklandığını biliyorum ( yani bilgisayarımdan :) ) acaba buna ne sebep olabilir bi fikir verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

hocam bir şey sormak istiyorum ben bu resimleri malesef göremiyorum 1 haftadır bu böyle daha önce göre biliyordum resimleri bu problemin benden kaynaklandığını biliyorum ( yani bilgisayarımdan :) ) acaba buna ne sebep olabilir bi fikir verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
Hocam sitemizde bakım çalışması var. Resimler onun için görünmüyor. Sizden kaynaklı değil. Yakın zamanda normale dönecektir.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos