Neler yeni

Yer Altı Enerji Kaynakları

Yer Altı Enerji Kaynakları
Enerji Kaynakları
enerji tasarrufu
taşlar
madenler
madenler ile ilgili etkinlikler

yer altı enerji kaynaklarını nasıl anlatabilirim nasıl etkinlikler yapabilirim .. grup çalışması örnekleri var mı ... her sene aynı etkinlikler var musluktan akjan su, lamba yel değirmeni vs. bunların dışında neler olabilir :) yardımlar için teşekkürler.

sayın EMEL ÖZDEMİR sitedeki yorumlarınız ve paylaşımlarınıza istinaden özellikle siizin yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
sayın EMEL ÖZDEMİR sitedeki yorumlarınız ve paylaşımlarınıza istinaden özellikle siizin yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum :)

:thumbup1:

Sevgili burcuonur; kömür en başta gelen yer altı zenginliklerimizden.:)

istek haber mektubu ile yer altın znginliklerimizin neler olduğunu sorup araştırma yapmalarını sağladıktan sonra siz de sınıfa kömür parçası ile girebilir, ne olduğunu sorabilir. renginden, boya çıkarıp çıkarmadığından, normal bir sokak taşı ile arasındaki farklılıklardan konu alan bir sohbet başlatabilir, gerekirse uzun Mehmet'e kadar uzanabilirsiniz.

Selma Hoca

Kayıtlı Üye
kömürle ısınan soba yaptırabilirsiniz.Diğer sitemizde örnekleri vardı.Kutu,aliminyom folyo gibi malzemelerle yapılabilir.

:thumbup1:

Sevgili burcuonur; kömür en başta gelen yer altı zenginliklerimizden.:)

istek haber mektubu ile yer altın znginliklerimizin neler olduğunu sorup araştırma yapmalarını sağladıktan sonra siz de sınıfa kömür parçası ile girebilir, ne olduğunu sorabilir. renginden, boya çıkarıp çıkarmadığından, normal bir sokak taşı ile arasındaki farklılıklardan konu alan bir sohbet başlatabilir, gerekirse uzun Mehmet'e kadar uzanabilirsiniz.
bayıldımmmmm :):):) ilginiz ve fikirleriniz için teşekkürler emel öğretmenim :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
kömürle ısınan soba yaptırabilirsiniz.Diğer sitemizde örnekleri vardı.Kutu,aliminyom folyo gibi malzemelerle yapılabilir.
Ben tuvalet kağıdı rulosu, aliminyum folyo ve pipet kullanıp yaptırıyordum. Altına da bir kapak yaptırıp içine kömür parçası koyuyorduk.:)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos